"M jak miłość". Marcin Mroczek odpiera zarzuty na temat swojego aktorstwa: To jest śmieszne [WIDEO]

Marcin Mroczek i jego brat Rafał, pojawiają się w "M jak miłość" już od 18 lat - to dokładnie połowa ich życia! Nie brakuje jednak osób, które wciąż podważają ich umiejętności aktorskie. Jak teraz na to reagują?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Od 18 lat możemy oglądać serial "M jak miłość", a od pierwszego odcinka grają w nim Marcin i Rafał Mroczkowie, czyli serialowi Piotr i Paweł Zduńscy. Bliźniacy mieli dokładnie 18 lat, gdy pojawili się na castingu. - To był prezent urodzinowy od naszej mamy - wspomina Marcin.

Serial ma już 18 lat! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Jak zmieniała się obsada? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bracia Mroczkowie nigdy nie ukrywali, że nie są dyplomowanymi aktorami. Trudno bowiem żeby byli, skoro pierwszy raz na planie "M jak miłość" pojawili się w tak młodym wieku. To jednak dawało pole do popisu komentującym, którzy podważali zasadność ich obecności w produkcji telewizyjnej. - To jest śmieszne - wskazuje Mroczek. - Być może ci komentujący mieli ten dyplom w wieku 20 lat. Gratuluję im - dodaje przekornie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin Mroczek podkreśla, że praca w "M jak miłość" pozwoliła mu zmężnieć i w praktyce poznać tajniki aktorstwa. - Przez te 18 lat wiele się nauczyliśmy. Zresztą to jest taki zawód, którego całe życie można się uczyć. (...) Nigdy nie można spoczywać na laurach - stwierdza serialowy Piotrek. Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×