"M jak miłość". Marcjanna Lelek NAGO w filmie "Pół Wieku Poezji Później". Zobacz pikantny fragment! [+18]

Marcjanna Lelek nie boi się odważnych scen. Aktorka znana przede wszystkim z roli Natalki w "M jak miłość" pojawiła się ostatnio nago na ekranie. Odważna scena nie pochodzi jednak z kultowego serialu Dwójki. Marcjanna Lelek nago wystąpiła w filmie "Pół Wieku Poezji Później".

Multimedia

Marcjanna Lelek, czyli młoda gwiazda "M jak miłość" jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. Swój aktorski talent oraz odwagę pokazała ostatnio w filmie "Pół Wieku Poezji Później" - fanowskiej produkcji stworzonej na motywach "Wiedźmińskiej Sagi" Andrzeja Sapkowskiego.

Polska produkcja osadzona w świecie "Wiedźmina" w sieci! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Lelek w "Pół Wieku Poezji Później" zagrała u boku takich aktorów jak: Mariusz Drężek, Magdalena Różańska, Zbigniew Zamachowski oraz Kamila Kamińska. W fanowskiej produkcji wcieliła się w postać Keiry, która rozkochała w sobie syna Jaskra (Zbigniew Zamachowski) - Juliana (Marcin Bubółka). Gwiazda "M jak miłość" miała do odegrania pikantną scenę seksu w szopie. Jak Marcjanna Lelek wypadła na ekranie?

Pikantny fragment "Pół Wieku Poezji Później" z udziałem młodej aktorki zaczyna się 1:10:28. Dla młodej aktorki to pierwsza tak odważna scena na ekranie. 24-latka ma jednak na swoim koncie rozbierane sesje, których efektami chwaliła się na Instagramie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×