"M jak miłość". Marlena Muranowicz i Joanna Skrzyszewska, czyli ukochane braci Mroczków! Czym się zajmują? [DUŻO ZDJĘĆ]

Marlena Muranowicz i Joanna Skrzyszewska - to kobiety, które skradły serca najsłynniejszych braci bliźniaków w Polsce. Kim są ukochane Marcina i Rafała Mroczków znanych z serialu "M jak miłość"? Co o nich wiemy?

Multimedia

Bracia Rafał i Marcin Mroczkowie, którzy wcielają się w role Pawła i Piotra Zduńskich w serialu "M jak miłość" podbili serca Polek i Polaków. Najsłynniejsze bliźniaki w Polsce dorastały na planie hitowego serialu Dwójki, a obecnie ich serialowym, jak i prywatnym życiem interesują się miliony polskich widzów. Ostatnio bracia Mroczek bawili się na weselu swojego przyjaciela Cezarego Olszewskiego - zwycięzcy 7. edycji "Tańca z gwiazdami".

Córka Izabeli Trojanowskiej wyrosła na piękną kobietę! Czym się zajmuje? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To właśnie na przyjęciu tancerza z "Tańca z gwiazdami" bracia Mroczek bawili się ze swoimi partnerkami - Marleną Muranowicz i Joanną Skrzyszewska, czym pochwalili się w sieci. Media od raz zainteresowały się ukochanymi najsłynniejszych bliźniaków w Polsce. Kim są ukochane Marcina i Rafała Mroczków znanych z serialu "M jak miłość"? Co o nich wiemy?

Żoną Marcina Mroczka jest była modelka Marlena Muranowicz. Obecnie prowadzi ona agencję hostess Murano. Ślub pary odbył się 20 lipca 2013 roku. Marcin Mroczek z żoną Marleną Muranowicz doczekali się dwóch synów - 2,5 letniego Ignacego i 10-miesięcznego Kacpra.

Jak wynika ze zdjęć ze ślubu Cezarego Olszewskiego, Marlena Muranowicz przyjaźni się z narzeczoną Rafała Mroczka - Joanna Skrzyszewska. Obie panie chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Podobnie jak Muranowicz, narzeczona Rafała Mroczka również zajmuje się modelingiem. Do zaręczyn pary doszło w maju 2016 roku. Obecnie wychowują 2-letnią córeczkę Zosię.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Marleny Muranowicz i Joanny Skrzyszewskiej, czyli ukochanych braci Mroczków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xyz (gość)

    Mroczek z ukochaną? Chyba byłą , oni się rozstali. Na weselu byli osobno, ślubu nie będzie

    06.06.2018 13:42
  • Fanka M jak Miłość (gość)

    Piękne dziewczyny :)

    04.06.2018 19:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×