"M jak miłość". Marzenka zniknie z siedliska? Olga Szomańska odpowiada na plotki o swoim odejściu!

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Olga Szymańska, czyli serialowa Marzenka, odchodzi z "M jak miłość". Jaka jest prawda? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Prace nad nowym sezonem "M jak miłość" trwają w najlepsze! Podczas gdy my czekamy na nowe odcinki, aktorzy już dawno nad nimi pracują. Chętnie chwalą się tym na swoich kontach na portalach społecznościowych, dzięki czemu możemy domyślać się, co się wydarzy!

Zmieni się aktor grający Szymka?! Fani są zaniepokojeni! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Również serialowa Marzenka, czyli Olga Szomańska, zamieściła na Instagramie relację, w której żegna się z siedliskiem. - Dzisiaj mój ostatni dzień zdjęciowy przed wakacjami. Ostatni dzień jestem w siedlisku! - powiedziała na filmiku i choć chwilę później dodała, że nie jest to ostatni dzień w ogóle, to jednak od razu pojawiło się wiele plotek, że aktorka odchodzi z serialu! Nic bardziej mylnego! Olga Szomańska od razu pospieszyła z wyjaśnieniem i zamieściła kolejną relację, w której zaprzeczyła, że znika z "M jak miłość", a po prostu jedzie teraz na wakacje i nie będzie jej na planie.

Na pewno byłoby szkoda, gdyby Marzenka zniknęła z "M jak miłość"! Ona i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) to jedna z najbardziej lubianych par! Tęsknilibyście?

Ilona Janyst wróciła na plan! Aneta znów namiesza z życiu Olka? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×