"M jak miłość". Mateusz zostawi ojca? Wróci do Grabiny dla swojej miłości! [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że Mateusz nie będzie umiał rozstać się ze swoją pierwszą miłością. Czy chłopak zostanie wróci do Grabiny na stałe? A co z Markiem, który zamieszka za granicą? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki już w Nowym Roku w TVP2! - sprawdź program tv

Wszystkie dzieci Marka (Kacper Kuszewski) sprawiały mu kiedyś problemy. Teraz nadszedł czas na dojrzewającego już Mateusza (Krystian Domagała). Najpierw chłopak zakochał się w swojej nauczycielce (Olga Kalicka), przez co nawet trafił do więzienia. Z miłości do kobiety, wziął na siebie jej winę za zabójstwo. Na szczęście, Justyna wyjechała z Grabiny, więc problemy się skończyły. Ale czy na pewno?

Kolejny aktor odchodzi z serialu! To wina Kacpra Kuszewskiego? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Obecnie, Mateusz ulokował swoje uczucia trochę lepiej, bo w swojej rówieśniczce, Lilce Banach (Monika Mielnicka). Mimo że ojciec dziewczyny nie jest wielkim fanem rodziny Mostowiaków, to Mateusz zakochał się po uszy. Kiedy usłyszał od rodziców, że wyprowadzają się za granicę, załamał się.

Aktorka odgrywająca rolę Lilki, właśnie udostępniła zdjęcie z serialowym Mateuszem. Para siedzi na łóżku, na planie serialu. Wszystko wskazuje na to, że Mateusz jednak wróci do Grabiny. Dodatkowo, Krystian Domagała zamieścił na Instagramie zdjęcie z Teresą Lipowską, czyli swoją serialową babcią.

Czy to oznacza, że Barbara zajmie się swoim wnukiem i zamieszkają znowu razem w Grabinie? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "M jak miłość" na antenie TVP2!

Barbara dostanie zaproszenie na randkę! Czy je przyjmie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×