"M jak miłość". Maurycy Popiel jest szczęśliwie zakochany i szykuje się do ślubu. Kim jest jego wybranka? Izabela Warykiewicz jest o 6 lat starsza od ukochanego

Maurycy Popiel, czyli serialowy Olek z "M jak miłość" szykuje się do ślubu. Tak przynajmniej twierdzi jeden z portali plotkarskich. Aktorowi i jego wybrance, Izabeli Warykiewicz, zależy na dyskrecji. Znajomy pary ujawnił pewne ustalenia dotyczące szczegółów ceremonii.

Multimedia

Maurycy Popiel jest szczęśliwie zakochany i szykuje się do ślubu. Kim jest jego wybranka?

Maurycy Popiel już od siedmiu lat gra w serialu "M jak miłość". Aktor wciela się w postać Olka Chodakowskiego, młodego chirurga, który jest bratem Marcina (w tej roli Mikołaj Roznerski).

31-letni aktor bardzo chroni swoje życie prywatne i raczej stroni od blasku fleszy. Wiadomo jednak, że od 10 lat jest związany z Izabelą Warykiewicz, z którą planuje ślub! Serwis Plotek dowiedział się, że uroczystość odbędzie się już w najbliższą sobotę w Krakowie.

Oboje pochodzą z tego miasta i tu też są rodziny, zarówno Izy, jak i Maurycego. Stąd wybór Krakowa na ten najważniejszy dzień w życiu. Zaproszeni są tylko najbliżsi młodej pary: przyjaciele oraz rodzina. Izie i Maurycemu zależy na jak największej dyskrecji. Zarówno ich ślub, jak i wesele będą bardzo kameralne - zdradza w rozmowie z Plotkiem znajoma aktorów.

Wszystkie kobiety Olka Chodakowskiego. Przypominamy jego miłosne perypetieZobacz więcej

Izabela Warykiewicz jest o 6 lat starsza od ukochanego

Izabela Warykiewicz i Maurycy Popiel poznali się na studiach w krakowskiej PWST. Jest między nimi 6 lat różnicy. Partnerka gwiazdora "M jak miłość" gra w serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać Barbary. Pojawiła się też w "O mnie się nie martw", "Julii", "Na dobre i na złe", "Plebanii" i "Przystani".

Co ciekawe, Izabela Warykiewicz dołączyła niedawno do obsady "M jak miłość". Aktorka gra Beatę, przyrodnią siostrę Marzenki (Olga Szomańska). Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści połączą serialowych Beatę i Olka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×