"M jak miłość". Michał zbliży się do Izy! Zapomni o Joasi i zacznie podrywać żonę Marcina?

Co czeka Michała w nowych odcinkach serialu "M jak miłość"? Na jego drodze niespodziewanie stanie... Iza? Czy Ostrowski zapomni o Joasi i zacznie podrywać żonę Marcina? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wyjechała do Francji, aby przemyśleć swoje życie. Wiele wskazuje na to, że prędko stamtąd nie wróci i raczej nie będzie chciała mieć wiele wspólnego z Michałem (Paweł Deląg), który bez skrupułów ją oszukiwał...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Natalia i Bartek wrócą do Grabiny bez swoich małżonków! Co ukrywają? Będą dwa rozwody?!Zobacz więcej

Wydaje się, że Ostrowski szybko pogodzi się z tym, że stracił Chodakowską na zawsze. Wkrótce potem na jego horyzoncie pojawi się jednak inna piękna kobieta. Iza (Adriana Kalska) zacznie bowiem pracować w wydawnictwie, z którym współpracuje. Aktorzy opublikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z planu.

Iza na chwilę obecną jest w szczęśliwym związku z Marcinem (Mikołaj Roznerski), lecz niedługo to może się skończyć, bo w jej życiu pojawi się inny mężczyzna. - Nadciągną ciemne chmury - pojawi się "ten trzeci", o którego Marcin będzie bardzo zazdrosny - mówił w jednym z wywiadów Mikołaj Roznerski.

Czy tym tajemniczym kochankiem Izy będzie właśnie Michał? Nie od dziś wiadomo, że Paweł Deląg zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym, potrafi zagrać niezłego amanta!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MICHAL ZACZNIE PODRWAC ZOSIA (gość)

    POSENKA

    22.09.2020 23:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×