"M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już się rozstali? Jest komentarz serialowej Izy i Marcina!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już się rozstali? Jak donosi jeden z tygodników aktorska para z "M jak miłość" nie jest już razem, ale nie chcą się z tym afiszować ze względu na pracę. Aktorka para postanowiła skomentować medialne doniesienia! Zobaczcie, jak ustosunkowali się do plotek!

Multimedia

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się na planie serialu "M jak miłość". W serialu TVP wcielają się w dwójkę zakochanych w sobie bohaterów, uwikłanych jednak w skomplikowane relacje. Roznerski i Kalska długo nie potwierdzali, że łączy ich coś więcej niż tylko praca. Kiedy jednak pojawili się razem na jesiennej ramówce TVP w 2018 roku, nie pozostawili mediom już żadnych wątpliwości.

Doda w zachwycającej sukni oraz eleganccy Kalska i Roznerski. Zobacz zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu!Zobacz więcej

Niedługo później aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym przyznał, że poprzedni rok był dla niego niezwykle intensywny, a w trudnych chwilach wspierała go właśnie Adriana Kalska. To wtedy miało zacząć rodzić się między nimi uczucie.

Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestać udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle”, wyznał gwiazdor i dodał, że wciąż stara się ulepszać siebie oraz doceniać miłość, która go spotkała. Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić - powiedział aktor.

Gwiazda "M jak miłość" zagrała młodą matkę, która nawiązuje romans z kobietą!Zobacz więcej

Jak donosi jeden z tygodników aktorska para z "M jak miłość" nie jest już razem, ale nie chcą się z tym afiszować ze względu na pracę. W najnowszym numerze "Na żywo" możemy przeczytać, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się już jakiś czas temu. Powodem dla którego wciąż nie ujawnili tej informacji ma być ich wspólny wątek w serialu "M jak miłość".

Nigdy dobrze nie czuł się jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki - czytamy w "Na żywo".

Aktorska para ustosunkowała się już do rewelacji tygodnika. Na swoich Instagramach żartobliwie odnieśli się do plotki.

Kochanie podobno się rozstaliśmy, wiesz coś o tym? - zapytał zaczepnie swoją partnerkę Mikołaj Roznerski.

Tak słyszałam i czytałam, więc na pewno to prawda - odpowiedziała mu Adriana Kalska.

Wygląda na to, że doniesienia tygodnika to kłamstwo, a związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego kwitnie w najlepsze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gościówka (gość)

    Ha Ha

    09.05.2019 13:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×