"M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zostaną rodzicami? Aktor zdradził kilka informacji! [ZDJĘCIA]

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą od końca ubiegłego roku. W jednym z wywiadów aktor opowiedział o ich związku oraz wspólnych planach na przyszłość. Czy gwiazdy "M jak miłość" będą miały dziecko?

Multimedia

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska ogłosili w marcu w mediach społecznościowych, że są parą. Choć ich związek trwa zaledwie kilka miesięcy, aktor wydaje się zdecydowany, z kim chce spędzić resztę życia i założyć rodzinę!

Joasia i Michał będą razem? Czeka ich burzliwa rozmowa! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie i najwspanialszą kobietę, jaką znam. Wreszcie mogę to powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy ja teraz! - zapewnia Roznerski w rozmowie z "Show".

Aktor ma już za sobą kilka związków. Jego poprzednimi partnerkami były m.in. Marcelina Zawadzka i Marta Juras, z którą ma 7-letniego syna, Antosia. Okazuje się, że Roznerski marzy o większej rodzinie!

Andrzej nie pójdzie do więzienia? Pomoże mu Aneta! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Chciałbym za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka - zdradził w wywiadzie.

Czy to oznacza, że już niebawem Roznerski i Kalska postarają się o dziecko? Życzymy im wszystkiego dobrego, a przy okazji mamy nadzieję, że również Iza i Marcin z "M jak miłość" odnajdą wspólne szczęście!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×