"M jak miłość". Mikołaj Roznerski o związku z Adrianą Kalską. Aktor po raz pierwszy zdobył się na tak poruszające wyznanie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem od roku, ale para konsekwentnie unikała do tej pory wypowiedzi na swój temat. W najnowszym wywiadzie Mikołaj Roznerski zdecydował się jednak opowiedzieć o łączącym ich uczuciu. Aktor znany z "M jak miłość" po raz pierwszy zdobył się na tak poruszające wyznanie!

Multimedia

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą szczęśliwy związek. Para, która poznała się na planie serialu "M jak miłość" długo nie potwierdzała jednak, że łączy ich coś więcej niż tylko praca. Kiedy pojawili się razem na jesiennej ramówce TVP w 2018 roku, nie pozostawili mediom już żadnych wątpliwości. Adriana Kalska otwarcie przyznaje, że zainteresowanie mediów jej związkiem z Mikołajem Roznerskim bardzo ją drażni. W najnowszym wywiadzie aktor zdecydował się jednak opowiedzieć o łączącym ich uczuciu.

Mikołaj Roznerski w rozmowie z Twoim Stylem przyznał, że poprzedni rok był dla niego niezwykle trudny. Gwiazdor "M jak miłość" oprócz pracy na planie serialu, zagrał aż 200 spektakli wyjazdowych.

Rano miałem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru do Bełchatowa i potwornie zmęczony wracałem do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem - powiedział Roznerski w Twoim Stylu.

Marcelina Zawadzka miała zagrać w serialu! Sprzeciwiła się Adriana Kalska? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To wtedy zaczęło się rodzić uczucie między nim a Adrianą Kalską.

Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestać udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle”, wyznał gwiazdor i dodał, że wciąż stara się ulepszać siebie oraz doceniać miłość, która go spotkała. Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić - powiedział aktor.

Mikołaj Roznerski ma już za sobą kilka związków. Jego poprzednimi partnerkami były m.in. Marcelina Zawadzka i Marta Juras, z którą ma 7-letniego syna, Antosia. Roznerski marzy jednak o większej rodzinie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×