"M jak miłość". Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską? Aktor skomentował doniesienia!

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Mikołaj Roznerski przełożył swój ślub z Adrianą Kalską. Teraz aktor, choć nie mówi często o życiu prywatnym, zdecydował się skomentować te doniesienia. Ile w nich prawdy? Sprawdź!

Multimedia

Mikołaj Roznerski odwołał ślub?

W mediach raz na jakiś czas pojawiają się informacje o ślubie aktorów, znanych m. in. z "M jak miłość" - Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Choć aktorka już wiele razy mówiła, że od "papierka" jest dla niej ważniejsza relacja między ludźmi, to teraz pojawiły się nowe doniesienia.

Adriana Kalska zagrała u boku legendy polskiego kina! Gwiazda "M jak miłość" w nowym filmie!Zobacz więcej

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że przez obecną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa, Mikołaj Roznerski zdecydował się przełożyć ślub, który miał odbyć się w wakacje.

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok - donosił informator "Faktu".

Kilka dni później postanowiono zapytać o to samego zainteresowanego. Choć Mikołaj Roznerski nie mówi często o życiu prywatnym, to tym razem zrobił wyjątek.

Zazwyczaj nie rozmawiam o takich rzeczach, ale tym razem powiem: niczego nie przekładałem - przyznał aktor w rozmowie z "Plejadą".

Czy jeszcze zobaczymy ich ślub? Czas pokaże!

Mikołaj Roznerski pokazał, jak się zmieniał! Jak wyglądał 15 i 10 lat temu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gyt (gość)

  Hmmm, żaden aktor z tego pana, a partnerką widzę cyce już zrobiła...

  09.06.2020 09:50
 • Magda (gość)

  Życie Roznerskiego i Kolskiej to ich prywatna sprawa. Myślę że większość ludzi nie jest zainteresowana tym tematem. Co kolwiek postanowią życzę szczęścia.

  06.06.2020 17:16

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×