"M jak miłość". Mikołaj Roznerski opowiedział o traumie z przeszłości. Chorował na anoreksję!

Mikołaj Roznerski zdobył się na szczere wyznanie. Ulubieniec widzów opowiedział o traumie z przeszłości, przez którą zachorował na anoreksję. Co doprowadziło go do tego stanu?

Multimedia

Mikołaj Roznerski miał anoreksję!

Dzięki roli Marcina w "M jak miłość" Mikołaj Roznerski jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Jego życie, zarówno zawodowe, jak i osobiste, interesuje sporą rzeszę fanów. Roznerski niechętnie mówi jednak publicznie o swojej prywatności. Zrobił jednak wyjątek i zdradził, że w przeszłości zmagał się z poważną chorobą.

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską? Aktor skomentował doniesienia!Zobacz więcej

Aktor wychowywał się w Rolantowicach niedaleko Wrocławia. Jego ojciec był rolnikiem, hodował świnie i owce. W pewnym momencie rodzice Mikołaja Roznerskiego postanowili się rozstać. Mama wyjechała do miasta, zostawiając syna z ojcem. Dla młodego chłopaka była to wielka trauma, która poskutkowała brakiem chęci do jedzenia. Roznerski zachorował na anoreksję.

- Byłem przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Zemdlałem i trafiłem do szpitala - powiedział w jednym z wywiadów, cytowanym przez tygodnik "Na żywo". Na szczęście udało się opanować sytuację i aktor wrócił do normalnej wagi. Teraz uprawia dużo sportu i zdrowo się odżywia. - Miałem nosa, bo dwa dni przed ogłoszeniem kwarantanny w domu zorganizowałem salę do ćwiczeń. Kupiłem przyrządy i wykorzystałem naturalną przestrzeń mojego mieszkania. Teraz nawet więcej trenuję niż wcześniej - przyznał Roznerski.

Mikołaj Roznerski pochwalił się piękną siostrą! Podobna do brata?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×