"M jak miłość". Mikołaj Roznerski pokazał siostrę. Jak wygląda Agata?

Mikołaj Roznerski, który zazwyczaj w swoich mediach społecznościowych udostępnia zdjęcia z pracy, tym razem zaskoczył fanów! Aktor podzielił się z internautami rodzinną fotografią. Zobacz jak wygląda Agata, młodsza siostra Mikołaja!

Multimedia

Mikołaj Roznerski to obecnie jeden z najbardziej popularnych aktorów. Tylko w tym roku na ekrany kin trafiły aż 3 filmy z jego udziałem! Jednak Roznerski dał się poznać szerokiej widowni jako Marcin z serialu "M jak miłość". Aktor nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, dlatego też w mediach społecznościowych udostępnia głównie informacje związane z pracą.

Mikołaj Roznerski na starym zdjęciu! Jak wyglądał jako nastolatek? Zobacz więcej

Mikołaj oddziela życie prywatne od zawodowego - zazwyczaj dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami zza kulis spektakli w których gra, bądź ujęciami z planów filmowych. Tym razem aktor zrobił wyjątek i pokazał młodszą siostrę Agatę! Pod rodzinnym kadrem natychmiast pojawiły się komentarze pełne komplementów:

Ale laleczka, piękne rodzeństwo.

W rodzeństwie jest Moc! I wsparcie ogromne. :)

rodzeństwo to siła i najcenniejszy prezent od rodziców jaki mogliśmy dostać.Wystarczy pielęgnować i cieszyć się życiem.Pozdrawiam

Mimo dziesięciu lat różnicy między Mikołajem a Agatą, widać że rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt. Agata Roznerska-Kula chętnie zamieszcza zdjęcia z bratem na swoim profilu w mediach społecznościowych:

Uważacie, że są do siebie podobni?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem śpiewają na scenie! Jaka naprawdę jest ich relacja?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×