"M jak miłość". Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed lat! Wygląda jak młody Zenek Martyniuk?

Mikołaj Roznerski opublikował swoje zdjęcie z młodości. Fani od razu zauważyli pewne podobieństwo do... Zenka Martyniuka! Też je dostrzegacie? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów, król komedii romantycznych i gwiazdor serialu "M jak miłość"! Okazuje się jednak, że w młodości preferował on zupełnie inny styl!

Syn Michała Wiśniewskiego nagrał piosenkę! Xavier Wiśniewski zrobi karierę?Zobacz więcej

Aktor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed ponad 20 lat, które zestawił z fotografią ze swojej ostatniej sesji zdjęciowej. Gwiazdor zmienił się nie do poznania! - OMG, jak dla mnie żadnego podobieństwa nie widać - napisała jedna z fanek. - Zdecydowanie czas działa na twoją korzyść - dodawała inna.

Uwagę fanów przykuła także oryginalna fryzura młodego Mikołaja Roznerskiego. Sam aktor określił ją jako "płetwę czeskiego piłkarza", lecz fani zauważyli podobieństwo do innej wielkiej gwiazdy, Zenka Martyniuka! - Fryzura na Zenka! - możemy przeczytać w jednym z komentarzy. I rzeczywiście, gdy spojrzymy na zdjęcia króla disco polo z młodości, można dostrzec spore podobieństwo!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • KOGEL MOGEL 4 (gość)

  RANCZO

  30.11.2020 14:18
 • BAWRY SZCZESCIA (gość)

  BLONDYNKA

  30.11.2020 14:15
 • LISTY DO M 4 (gość)

  PRZYACIOLKI

  30.11.2020 14:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×