"M jak miłość". Mister Polski 2017 Jakub Kucner dołączył do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY]

Mister Polski 2017 Jakub Kucner dołączył do obsady "M jak miłość"! Kogo zagra finalista konkursu Mister Supranational 2018? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "M jak miłość" w 2019 r. pojawi się nowy bohater! Wcieli się w niego Jakub Kucner - Mister Polski 2017, który ostatnio zdobył też tytuł I Vice Mistera Supranational 2018. Jest także pierwszym oficjalnie ogłoszonym uczestnikiem nowej edycji "Tańca z gwiazdami", którą będziemy mogli oglądać wiosną 2019 roku w Telewizji Polsat.

Jakub Kucner w 9. edycji tanecznego show Polsat! Kim jest I wicemister Supranational 2018! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Kogo zagra Jakub Kucner w "M jak miłość"? Szczegóły nie są znane, udało nam się jednak dowiedzieć, że jego bohater będzie przebywał w Grabinie. - Powiem tylko tyle, że będę miał mundur - wskazał w rozmowie z nami Kucner. Możemy więc domyślać się, że Mister Polski wcieli się w nowego policjanta na komendzie, gdzie pracują m.in. Robert (Filip Gurłacz) i Sonia (Barbara Wypych). Wiadomo też, że wątek Kucnera zaplanowany jest na dłużej.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jakub Kucner występował wcześniej w serialach "Lekarze na start" i "Na Wspólnej". W 2019 r. zobaczymy go też na ekranach kin w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Wciela się tam w asystenta pani Wolańskiej (Ewa Kaprzyk). Jak wypadnie w "M jak miłość"? Przekonamy się już wkrótce!

Serial ma już 18 lat! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Jak zmieniała się obsada? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×