"M jak miłość". Mroczkowie na dużym ekranie? Bracia szukają nowych wyzwań!

Rafał i Marcin Mroczkowie już niedługo wystąpią w nowej roli! Wczoraj odbyło się pierwsze czytanie scenariusza do filmu "Raz, jeszcze raz". Co już wiadomo na temat wspólnej produkcji sławnych bliźniaków?

Multimedia

Bracia Mroczkowie najbardziej znani są ze swoich ról w "M jak miłość". Nie oznacza to jednak, że nie mieli okazji spróbować pracy na planie filmu. Rafał pojawił się w 2011 roku w komedii kryminalnej Ryszarda Zatorskiego "Los numeros", a Marcin w wieku 11-lat dołączył do obsady "Starej baśni". Wygląda na to, że niedługo znów będzie można ich zobaczyć na wielkim ekranie - do tego wystąpią razem!

Marlena i Joanna, czyli ukochane braci Mroczków! Czym się zajmują? [DUŻO ZDJĘĆ] Zobacz więcej

Rafał Mroczek na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie z pierwszej próby czytanej nowego filmu "Raz, jeszcze raz". Spotkanie odbyło się w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, a oprócz samego Rafała był na nim obecny także jego brat, Marcin Mroczek. Obaj wyglądali na bardzo skupionych, ale też podekscytowanych nowym wyzwaniem!

Nie znamy jeszcze fabuły filmu, jednak tytuł sugeruje dość lekką tematykę. Czyżbyśmy mogli spodziewać się komedii romantycznej? Obecność obu braci na próbie sugeruje, że ich podobieństwo może wpłynąć na rozwój akcji i doprowadzić do wielu nieporozumień wśród bohaterów. Pozostaje nam śledzić doniesienia i bacznie obserwować media społecznościowe aktorów. Oby tylko nowa produkcja nie oznaczała, że bracia znikną z "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×