"M jak miłość". Najgorsze czarne charaktery w kultowej "Emce". Widzowie ich nienawidzą!

Czarne charaktery w "M jak miłość" - w kultowej produkcji TVP nie brakuje bohaterów, którzy lubią mieszać i wszystko psuć. Kto był najgorszy? A kto na oczach milionów widzów przeszedł przemianę? Oto nasz ranking: najgorsze czarne charaktery w "M jak miłość". Tych bohaterów widzowie nienawidzą!

Multimedia

Czarne charaktery w "M jak miłość"

"M jak miłość" gości już na naszych ekranach od prawie 19 lat! Oglądamy w nim perypetie naszych ulubionych bohaterów, ale nie zawsze mają oni lekko! Wszystko przez czarne charaktery, które pojawiają się w serialu TVP wcale nie rzadko i bardzo dobrze - trzeba przyznać, że bez nich byłoby nudno!

Najwięksi intryganci w polskich serialach. Kto próbuje niszczyć życie bohaterów?Zobacz więcej

Przez tyle lat w "M jak miłość" przewinęło się mnóstwo postaci, a tych negatywnych też było całkiem sporo i wymyślali oni niestworzone rzeczy! Widzieliśmy porwania, podpalenia, oszustwa, zaborczych kochanków i wiele, wiele więcej!

Jednym z najgorszych czarnych charakterów w "Emce" jest zdecydowanie Artur (Tomasz Ciachorowski), który robił wszystko, by zasłużyć na to miano. Przez jego czteroletnią przygodę w serialu próbował zrobić wszystko, by zniszczyć życie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), a widzowie go nienawidzili! On jednak ani razu się nie zmienił, w przeciwieństwie do innych czarnych bohaterów, takich jak Aneta (Ilona Janyst), Janka (Joanna Osyda) czy nawet Jaroszy (Maciej Kozłowski)!

Najpiękniejsze aktorki z "M jak miłość"! Piękne partnerki Marcina i Pawła oraz inne zjawiskowe kobiety!Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy najgorsze czarne charaktery z "M jak miłość", które czasem doprowadzały nas do szału! Który najgorszy? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Gwiazdy "M jak miłość" mówią STOP hejtowi:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×