"M jak miłość". Natalia Samojlik straciła bliskie osoby przez koronawirusa. Zatrważające słowa o tragedii: Państwo nie działa

Gwiazda "M jak miłość" straciła dwie bliskie osoby przez koronawirusa. W sieci zamieściła poruszający wpis, w którym opisała, co ją spotkało. Padły zatrważające słowa o tragedii. Aktorka twierdzi, że państwo jest zupełnie nieprzygotowane do walki z Covid-19.

Multimedia

Natalia Samojlik z "M jak miłość" straciła ojca i dziadka przez koronawirusa

Natalię Samojlik z "M jak miłość" spotkała ogromna tragedia. Aktorka straciła w ostatnich dniach ojca i dziadka, którzy chorowali na koronawirusa. Samojlik w poruszającym wpisie na Facebooku przedstawiła fakty dowodzące niewydolności naszego systemu opieki zdrowotnej.

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotra Samojlika i dziadka. Chorowali na Covid-19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował trzy tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk. O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć, stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących - napisała Natalia Samojlik.

Nie wszyscy aktorzy z początkowych odcinków odeszli! Oni grają w serialu od zawszeZobacz więcej

Aktorka przyznała wprost, że nasze państwo nie działa jak należy. Nie chce jednak oceniać pracy lekarzy, którzy - jak napisała - są bezradni wobec procedur. Jej dramatyczna relacja poruszyła tysiące internautów.

Bardzo mi przykro. Historia, która łamie serce na tysiąc kawałków. Życzę Ci dużo siły - napisała jedna z internautek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Kto to jest?

  19.10.2020 12:54
 • Wspolczujemy! (gość)

  Bardzo przykre, i ta bezsilność...Gdzie jest nasza służba zdrowia? Politycy mają kliniki rządowe super wyposażone więc mają gdzieś zdrowie obywateli...Brak słów, że na TVP i kolesi tam zatrudnionych wydaje się miliardy a lekarzom i szpitalom nie ma na sprzęt ratujący życie...Po prostu haniebna polityka rzędu.

  19.10.2020 02:25
 • Ikksssss (gość)

  Przykro mi wszędzie są tylko absurdy

  18.10.2020 19:02
 • Ikkszs (gość)

  A mój tato parę lat walczy z rakiem w zeszłym roku straciłam bliską mi osobę a służba zdrowia kuleje nie od wczoraj

  18.10.2020 19:01
 • Ikkszs (gość)

  A mój tato parę lat walczy z rakiem w zeszłym roku straciłam bliską mi osobę a służba zdrowia kuleje nie od wczoraj

  18.10.2020 19:00
 • stefen (gość)

  najszczersze wyrazy wspolczucia dla Pani. nie dosyc że choroba jest przyczyną smierci bliskich osob to jeszcze to poczucie bezsilnosci i calkowitego rozpadu inatytucji panstwowych powolanych do sluzenia obywatelom

  18.10.2020 15:51
 • Mirka (gość)

  Jest mnostwo takich madrali ,ktorzy potrafia sie wykłocac godznami z policja tylko dlatego źeby nie zalozyc maseczki.Ludzie ci najpewniwj nie maja innych powazniejszych problemow.Mysla ,ze wszystkie madrosci opanowali a swlasciwie sa źalosni i śmieszni...a jacy przemadrzali a jak znają paragrafy itd.Podziwiam ,ze tak im sie chce wyglupiac .Dzieci w przedszkolu.maja wiecej rozumu

  18.10.2020 14:21
 • Gac (gość)

  Przecież nie wierzycie w covid-19

  18.10.2020 11:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×