"M jak miłość" - Natalia W CIĄŻY z nauczycielem! Marek zostanie dziadkiem!

W wiosennych odcinkach na fanów serialu czeka prawdziwa sensacja! Natalia zajdzie w ciążę!

Multimedia

Tego chyba nikt się nie spodziewał! 19-letnia Natalia (Marcjanna Lelek), córka Marka (Kacper Kuszewski), jest w ciąży ze swoim nauczycielem - dowiedział się film.onet.pl!

CZYTAJ TAKŻE: NOWA CZOŁÓWKA "M JAK MIŁOŚĆ" JUŻ 11.02.2014! [WIDEO] "M JAK MIŁOŚĆ" LUTY 2014 NOWE ODCINKI. AGNIESZKA ZGINIE W STRZELANINIE?!

Dziewczyna bardzo boi się reakcji rodziny, która z pewnością nie pochwali jej zachowania. W końcu jednak Natalia decyduje się podzielić wiadomością z rodziną podczas rocznicy ślubu Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Nastolatka najpierw wyzna ojcu, że jest zakochana, a później zwierzy się cioci Annie (Tamara Arciuch), że jest w ciąży. Nie przyzna się jednak, kto jest ojcem jej dziecka.

Osobą, która jako pierwsza pozna tożsamość ojca dziecka Natalii, będzie Ewa (Dominika Kluźniak). To jej dziewczyna wyzna, że spodziewa się dziecka z żonatym nauczycielem, Rafałem Wiśniewskim (Michał Rolnicki). W końcu prawdę pozna również Marek, który w pierwszym odruchu zagrozi Rafałowi, że go zabije. Wystraszona Natalia ucieknie z domu, aby być z ukochanym.

Jak myślicie, jak Mostowiakowie poradzą sobie z nastoletnią ciążą?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×