"M jak miłość". Natalka znów zniknie z serialu?! Marcjanna Lelek szczerze o życiowych planach

Natalka znów zniknie z "M jak miłość"? Marcjanna Lelek opowiedziała o swoich planach na przyszłość i nie ma dobrych wiadomości dla fanów hitu Dwójki. Sprawdź, co powiedziała!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Natalka niedawno wróciła do Grabiny, czym ucieszyła nie tylko swoją serialową rodzinę, ale także wszystkich fanów "M jak miłość", którym brakowało znajomych twarzy sprzed lat. Niestety, wszystko wskazuje na to, że przybrana córka Marka już wkrótce ponownie zniknie z serialu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Alżbeta Lenska dołączyła do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Marcjanna Lelek dostała się bowiem na reżyserię na PWSFTviT, czyli w słynnej łódzkiej szkole filmowej! W wywiadzie dla Świata Seriali aktorka wyznała, że studia są bardzo wymagające i zapewne nie znajdzie czasu na pracę w "M jak miłość".

Fakty są takie, że w tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy.

Adopcje w polskich serialach. Oto bohaterowie, którzy zdecydowali się wychowywać nie swoje dzieci!Zobacz więcej

Natalka wróci zatem na stałe do Australii, aby jakoś dogadać się z niewiernym mężem Frankiem i zająć się swoją małą córeczką. Marcjanna Lelek przyznaje, że jej bohaterka bardzo przeżyła zdradę męża, ale będzie musiała dla dobra dziecka próbować ratować rodzinę.

Choć Natalia głęboko przeżyje zdradę Franka i to, że nigdy nie przestał kochać Justyny, za radą swojej cioci Marii postanowi pójść na kompromis z mężem w kwestii rozwodu i opieki nad małą Hanią. W efekcie tego zdecyduje się na ponowny wyjazd do Australii.

W takich okolicznościach nasuwa się jednak pytanie, czy jeszcze kiedykolwiek będziemy mogli zobaczyć ją "M jak miłość". - Niczego nie mogę wykluczyć - stwierdziła enigmatycznie młoda aktorka i reżyserka. My oczywiście życzymy jej powodzenia w szkole filmowej i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do kultowego serialu Dwójki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×