„M jak miłość”. Nowa kobieta w życiu Piotrka! Co z Kingą i dziećmi?

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" u boku Piotrka pojawi się nowa kobieta! Kim jest i czy zagrozi małżeństwu Zduńskich? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Anna Gorajska w "M jak miłość"!

Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrek (Marcin Mroczek) to jeden z najbardziej udanych związków w "M jak miłość". Oczywiście nie omijały ich kryzysy alboróżnorakie pokusy, a wygląda na to, że wkrótce coś, a właściwie ktoś, może ich poróżnić.

Alicja Ostolska dołącza do obsady! Siostra zmarłego Roberta namiesza w Grabinie?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Okazuje się, że w nowych odcinkach "M jak miłość" w wątku Kingi i Piotrka pojawi się nowa postać, w którą wcieli się Anna Gorajska, znana widzom z serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Marcin Mroczek, serialowy Piotrek, zamieścił na Instagramie zdjęcie z nową bohaterką, co bardzo nie spodobało się jego serialowej żonie!

Cooo?!?! No pięknie, żona z dziećmi w domu a mąż prawnik sweet focie sobie robi 😤😜😚 - napisała Katarzyna Cichopek-Hakiel w komentarzach pod zdjęciem.

Czy to znaczy, że Piotrek będzie miał romans? Niekoniecznie! Fani już spekulują, że Anna Gorajska wcieli się w jego koleżankę z pracy i na pewno nic ich nie połączy. Jaka jest prawda? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość"!

Patrycja Markowska w serialu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • janka (gość)

    te same twarze, te same problem taka sama gra ….boze zrob cos z tym

    03.12.2019 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×