"M jak miłość" nowe odcinki. Mirka w ciąży z Irkiem!

"M jak miłość" nowe odcinki już od września w TVP2! Mirka zostanie matką dziecka Irka!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki będą emitowane na antenie TVP2 już od września. Jednak już wiadomo, że jednym z najciekawszych wątków będzie ciąża Mirki (Andżelika Piechowiak). Okaże się, że kobieta, która do tej pory była przeciwna macierzyństwu, w nowych odcinach "M jak miłość" sama zostanie matką!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! URATUJE JĄ MARCIN! NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". BARBARA ZDRADZI LUCJANA?![/sc] - Wyniki kilkunastu testów ciążowych, z których skorzysta, jednoznacznie wskażą, że zostanie mamą. Ten wątek będzie bardzo zagmatwany. Wprowadzi zmiany w życiu mojej bohaterki oraz Irka. Ustabilizują się, emocjonalnie uspokoją. W Mirce, co może niektórych zdziwić, bo zawsze była przeciwniczką posiadania dzieci, obudzi się instynkt macierzyński - wyznała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Andżelika Piechowiak.

Ciąża jednak nie przeszkodzi Mirce wdać się w gorący romans z mężczyzną, dla którego w nowych odcinkach "M jak miłość" zdecyduje się porzucić Irka (Maciej Jachowski) - ojca swojego dziecka. - Mirka będzie musiała odreagować pewne wydarzenia i narozrabia z udziałem innego pana. W dodatku straci pracę i otworzy zakład kamieniarski - zdradziła aktorka.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: SERIAL "M JAK MIŁOŚĆ" BĘDZIE EMITOWANY W KOLUMBII I BRAZYLII! NAŁĘCZÓW: "M JAK MIŁOŚĆ" W PARKU ZDROJOWYM (ZDJĘCIA)[/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×