"M jak miłość" nowe odcinki. NIE BĘDZIE ślubu Pawła i Madzi! Paweł wróci do Ali?!

Choć Paweł w końcu oświadczy się Madzi, a ta przyjmie jego oświadczyny, ślub tej pary nie dojdzie do skutku! Wiemy, z jakiego powodu!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1031 Zduński wykona nieoczekiwany krok: Paweł (Rafał Mroczek) oświadczy się Magdzie (Anna Mucha)! Jak zdradza "Świat Seriali", Marszałkówna w pierwszej chwili zaniemówi z wrażenia, a gdy ochłonie, powie: "Teraz mam o co walczyć“... Uradowany Zduński będzie chciał jak najszybciej zorganizować ślub z Madzią. Poprosi Piotrka (Marcin Mroczek), by został jego świadkiem. Z kolei wzruszony Wojciech (Emilian Kamiński) odda córce obrączki, które nosił razem z pierwszą żoną. Wtedy jednak stan Madzi pogorszy się na tyle, że życie uratuje jej tylko przeszczep... [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1031, 13.01.2014, TVP2. PAWEŁ OŚWIADCZY SIĘ MADZI! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1029, 30.12.2013, TVP2. MADZIA DOSTANIE SERCE... KAROLINY![/sc]

Wiadomo już, że po otrzymaniu nowego serca Marszałek powoli będzie wracać do zdrowia i zda sobie sprawę z tego, że nie może wziąć ślubu z Pawłem, bo ciągle ma świadomość, że Ala (Olga Frycz) została zraniona. Dlatego zdecyduje się spotkać się z nią i wszystko jej wyjaśnić. Magda Marszałek zadzwoni do Ali i poprosi o odwiedziny, a spotkanie dojdzie do skutku. Kiedy wszystko wytłumaczy matce Basi, ta zrozumie, że Paweł nie chciał jej zranić. Była dziewczyna Zduńskiego wybaczy mu - zdradza serwis SuperSeriale.pl.

Jak myślicie, Ala i Paweł będą znów razem?

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Nie macie racie co wy wiecie ,cowy wiecie przeciez widac to jak na dloni Oni bardzo sie kochaja i nikt tego nie zmieni ! Czy wy slepi ?

  30.06.2015 21:52
 • Ela Kozlwska (gość)

  Magda nie w koncu da Pawlowi swiety spokoj przeciez Pawel Z. ma zone i mala Basie ktora kocha jak wlasne dziecko. A Magda za wszelka cene chce to zepsuc.Przeciez on nie kocha Magdy tylko Ale

  30.06.2015 21:46
 • Ala (gość)

  Tak Paweł ma być z Alą bo Magda i Paweł to już przeszłości

  25.01.2014 16:23
 • Asia (gość)

  Nie ! Paweł nie może być z Alą.. Ona do niego nie pasuje ... Ja widzę razem tylko PAWŁA +MAGDA= PRAWDZIWA MIŁOŚĆ <3

  04.01.2014 01:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×