"M jak miłość" odc. 1014, 4.11.2013, TVP2. Robert załatwia Kindze pracę!

Sprawdź, co wydarzy się w 1014. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 listopada o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1014 Kinga (Katarzyna Cichopek) nie chce rozmawiać z Robertem (Tomasz Borkowski). Mężczyzna nie zamierza jednak zrezygnować z walki o uczucia Zduńskiej, nie zwracając uwagi na fakt, że ta jest przecież mężatką! Żeby zdobyć Kingę, Lubiński postanawia załatwić jej pracę.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2, 5.11.2013, ODC. 1015. JANKA ZABIJA DARKA! PAWEŁ OSKARŻONY O MORDERSTWO! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1017, TVP2, 12.11.2013. PAWEŁ POBITY W WIĘZIENIU! JANKA PRZYZNAJE SIĘ DO WINY![/sc] - Mój przyjaciel prowadzi polsko-amerykańską firmę, fundację wspierającą polskie przedsiębiorstwa na rynku amerykańskim. Szuka do działu PR psychologa, a ja poleciłem ciebie. Słyszałem, że szukasz pracy. Mike jeszcze dziś się do ciebie odezwie... - przytacza słowa Roberta z "M jak miłość" odc. 1014 serwis SuperSeriale.pl.

W "M jak miłość" odc. 1014 Robert kontaktuje się z Mike'iem i dopiero wtedy wspomina o Kindze.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1018, 18.11.2013 TVP2. MADZIA WRACA DLA PAWŁA DO POLSKI! 'M JAK MIŁOŚĆ" - MARTA BĘDZIE MIAŁA KOLEJNY ROMANS? DOMINIKA OSTAŁOWSKA SIĘ SPRZECIWIA![/sc]

- Kinga Zduńska... Nie pożałujesz, to miła, zdolna dziewczyna, ktoś taki na pewno wam się przyda. - Człowieku, jest kryzys, planuję kolejne zwolnienia, a ty mnie prosisz o coś takiego? No Robert?! - biznesmen zachwycony nie jest. Jednak Lubiński się nie poddaje. - A pamiętasz, że wisisz mi przysługę? - Niestety, pamiętam... Dobra, niech ci będzie! A teraz szczerze: o co chodzi? To jest jakaś twoja nowa kobieta? - Nie, jeszcze nie. Ale będzie...

Jak widać, Robert nie zamierza rezygnować z walki o Kingę! Jak myślicie, będą razem?!

"M jak miłość" odc. 1014, 4.11.2013, TVP2, godz. 20.45

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×