"M jak miłość" odc. 1017, TVP2, 18.11.2013. Paweł pobity w więzieniu! Janka przyznaje się do winy!

Sprawdź, co wydarzy się w 1017. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 listopada o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1015 Janka (Joanna Osyda) wraca do Polski po krótkiej wizycie w Stanach Zjednoczonych. Buford wciąż nie jest w stanie zapomnieć o tym, co zrobił jej Darek (Paweł Ferens). Zdeterminowana kobieta postanawia zabić gwałciciela. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2, 5.11.2013, ODC. 1015. JANKA ZABIJA DARKA! PAWEŁ OSKARŻONY O MORDERSTWO! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1018, 19.11.2013, TVP2. MADZIA WRACA DLA PAWŁA DO POLSKI![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1015 Janka zaskakuje Darka w jego domku nad Zalewem Zegrzyńskim, dzięki czemu udaje jej się wymierzyć w niego pistolet, jednak nie decyduje sie oddać strzału. Mężczyzna wykorzystuje chwilę zawahania i wytrąca kobiecie broń z ręki, zaczyna się szarpanina. Janka wpycha gwałciciela do wody. Darek uderza głową o kamień i ginie na miejscu. Przerażona Janka ucieka, ale kilka minut później nad Zalewem Zegrzyńskim zjawia się Paweł (Rafał Mroczek)... - informuje serwis SuperSeriale.pl.

Zduński wyciąga Darka z wody, jednak szybko orientuje się, że mężczyzna nie żyje. Paweł podnosi również pistolet pozostawiony przez Jankę. W tym momencie nad Zalewem pojawiają się policjanci, którzy aresztują Zduńskiego pod zarzutem zabójstwa! Trafia za kratki jako podejrzany o morderstwo. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" - ANNA MUCHA I KASIA CICHOPEK W CIĄŻY. CO Z KINGĄ ZDUŃSKĄ I MADZIĄ MARSZAŁEK? "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. MAŁGOSIA UMRZE W STANACH ZJEDNOCZONYCH![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1017 Paweł Zduński wchodzi w poważny konflikt ze swoim kolegą z celi. Szybko orientuje się, że jego "współlokator" to wyjątkowo agresywny bandyta - infromuje serwis SuperSeriale.pl. Wkrótce niewinny chłopak zostaje dotkliwie pobity, a jego kolega z celi trafia nawet do szpitala!

Na szczęście koszmar Zduńskiego nie trwa długo, ponieważ Janka zgłasza się do prokuratury, gdzie składa zeznania. Paweł może opuścić areszt!

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×