"M jak miłość" odc. 1018, 19.11.2013 TVP2. Madzia wraca dla Pawła do Polski!

Sprawdź, co wydarzy się w 1018. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 19 listopada o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

Po kilkumiesięcznej niobecności Madzia Marszałek wraca do serialu! W "M jak miłość" odc. 1018 przebywająca na Ukrainie Madzia (Anna Mucha) dowiaduje się o tym, że Paweł (Rafał Mroczek) został aresztowany i oskarżony o morderstwo. Dziewczyna jest przekonana, że jej przyjaciel nie mógł nikogo zabić, a ponieważ nadal jej na nim zależy, rzuca wszystko i w ciągu kilku godzin dociera do Warszawy.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2, 5.11.2013, ODC. 1015. JANKA ZABIJA DARKA! PAWEŁ OSKARŻONY O MORDERSTWO! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1017, TVP2, 12.11.2013. PAWEŁ POBITY W WIĘZIENIU! JANKA PRZYZNAJE SIĘ DO WINY![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1018 powrót Magdy przynosi Zduńskiemu szczęście. Janka zgłasza się do prokuratury, gdzie składa zeznania. Paweł może opuścić areszt! Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, przed aresztem na Pawła czeka stęskniona Madzia. Przyjaciele rzucają się sobie w objęcia i nie mogą nacieszyć się swoją obecnością.

Jak myślicie, czy Paweł i Madzia znów będą razem?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×