"M jak miłość" odc. 1022, 3. 12.2013. Kinga W CIĄŻY! Kto jest ojcem dziecka?!

Sensacyjna informacja! Autorzy scenariusza "M jak miłość" zdecydowali, że Kinga Zduńska zajdzie w ciążę! Pytanie tylko - kto jest ojcem dziecka?!

Multimedia

W odc. 1022 "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 3 grudnia, Kinga (Kasia Cichopek) orientuje się, że jest w ciąży! Gdy Zduńska informuje o tym Piotrka (Marcin Mroczek), mąż złośliwie pyta, kto jest ojcem, ponieważ wcale nie ma pewności, czy to właśnie z nim Kinga zaszła w ciążę! Zduński podejrzewa, że żona zdradziła go z Robertem (Tomasz Borkowski)!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" - ANNA MUCHA I KASIA CICHOPEK W CIĄŻY. CO Z KINGĄ ZDUŃSKĄ I MADZIĄ MARSZAŁEK? KASIA CICHOPEK W 8. MIESIĄCU CIĄŻY POKAZUJE BRZUCH! [ZDJĘCIA][/sc]

W odc. 1022 "M jak miłość" okazuje się, że oskarżenia nie są bezpodstawne! Jak informuje "Świat Seriali", gdy Piotrek odwiedza sąsiada w jego domu, zauważa narysowany przez niego portret Kingi. Po drugie, przyłapuje ją, gdy ta chce odwiedzić Lubińskiego. Zdenerwowany, wykrzyczy Kindze prostu w twarz: - Lubiński to zwykły babiarz! Powinnaś zrezygnować z pracy, którą ci załatwił, bo na pewno nie zrobił tego bezinteresownie.

Ponadto, Piotrek w skrzynce mailowej Kingi znajduje wiadomość od Roberta, w której zakochany sąsiad wspomina o pocałunkach ze Zduńską. To utwierdza go w przekonaniu, że Kinga dopuściła się zdrady. A gdy ona - zdenerwowana bezpodstawnym oskarżeniem - wybiega na ulicę, nie zatrzymuje jej - informuje "Świat Seriali".

W odc. 1022 "M jak miłość" wściekły Zduński zapowiada, że z radością da żonie rozwód i że w sprawie dziecka powinna kontaktować się tylko z kochankiem...

Jak myślicie, kto jest ojcem dziecka Kingi?!

"M jak miłość", odc. 1022, 3.12.2013, godz. 20.45

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×