"M jak miłość" odc. 1022, 3.12.2013, TVP2. Marek mówi Ance o ślubie z Ewą!

Sprawdź, co się wydarzy w "M jak miłość" odc. 1022, który zostanie wyemitowany 3 grudnia 2013 w TVP2 o godz. 20.45!

Multimedia

Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) w końcu są razem! Liczne intrygi Anki (Tamara Arciuch) nie zdołały zniszczyć uczucia łączącego Mostowiaka i Kolędę. Choć porzucona siostra Hanki nie zamierza rezygnować z walki o Marka, ten już wie, że to Ewa jest jego miłością i to z nią zamierza spędzić życie! Czy już niedługo zobaczymy tę dwójką na ślubnym kobiercu?

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. MAREK I EWA WEZMĄ ŚLUB?! "M JAK MIŁOŚĆ" - MARTA BĘDZIE MIAŁA KOLEJNY ROMANS? DOMINIKA OSTAŁOWSKA SIĘ SPRZECIWIA![/sc]

Zakochani cieszą się swoimi szczęściem, choć dzieci nieraz dają im się we znaki. Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) wagarują, łobuzują i sprawiają rodzicom coraz więcej kłopotów. Na szczęście Ula (Iga Krefft) w końcu zaakceptowała nową ukochaną ojca. W 1019 odcinku "M jak miłość" daje im swoje błogosławieństwo. - Masz tato prawo do własnych wyborów. Odtąd obiecuję je szanować - wyznaje Ula.

Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, Marek zaczyna myśleć o oświadczynach. Kilka dni później, w 1022 odcinku "M jak miłość", odwiedza Annę, by powiedzieć byłej kochance, że żeni się z Ewą.

Jak myślicie, jak Anna przyjmie wiadomość o ślubie Marka?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×