"M jak miłość" odc. 1026, TVP2, 17.12.2013. Marcin zerwie z Kasią, bo zakocha się w Eryce!

Sprawdź, co wydarzy się w 1026. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 17 grudnia o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1026, 17.12.2013, TVP2, godz. 20.45

W "M jak miłość" odc. 1026 Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) nadal jest w związku z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz). Para przetrwała trudne momenty i wydaje się, że w końcu Mularczyk stworzy szczęśliwy związek z Chodakowskim.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1018, 19.11.2013, TVP2. ERYKA - SIOSTRA JANKI - PRZYJEŻDŻA DO GRABINY! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 NOWE ODCINKI JESIEŃ 2013. WALKA O SERCE MARCINA CHODAKOWSKIEGO![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1026 Mikołaj poznaje siostry Buford - Jankę (Joanna Osyda) i Erykę (Marta Juras). Jak podaje "Świat Seriali", jako pierwsza na drodze Marcina pojawia się Janka. Podczas pobytu w Lipnicy chłopak trafia do sklepu spożywczego, w którym dziewczyna pracuje jako ekspedientka. Janka, szukając czegoś specjalnego dla przystojnego klienta, spada z drabiny wprost w jego ramiona. Ta sytuacja wystarczy, by Buford zakochała się w Marcinie!

W "M jak miłość" odc. 1026 podczas spaceru nad rzeką Marcin zauważa tonącą Erykę i od razu rzuca się jej na ratunek. Udaje mu się ocalić dziewczynę i sprawić, by odzyskała przytomność. Jak informuje "Świat seriali", Marcin patrzy jej głęboko w oczy i zakochuje się od pierwszego wejrzenia! Pod wpływem emocji zaczyna całować Erykę, a później zrywa z Kasią...

Jak myślicie, szykuje się wojna sióstr Buford o Marcina Chodakowskiego?!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×