"M jak miłość" odc. 1033, 20.01.2014, TVP2. Kasia przez Marcina odchodzi z pracy!

Sprawdź, co wydarzy się w 1033. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 stycznia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1033, 20.01.2014, TVP2, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1033 Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) nie może się pogodzić z tym, że Marcin (Mikołaj Roznerski) postanowił zakończyć ich związek. Dziewczyna nie umie zapomnieć, że Chodakowski złamał jej serce, dlatego decyduje się odejść z pracy, która zmuszała ją do ciągłego przebywanie z ukochanym.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1033, 20.01.2014, TVP2. MIRKA PRZEŚPI SIĘ Z LUBIŃSKIM, BY CHRONIĆ IRKA?! "M JAK MIŁOSĆ" ODC. 1033, 20.01.2014, TVP2. MATKA MARCINA CHORA NA BIAŁACZKĘ?![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1033 Kasia prosi szefa o rozmowę, podczas której wręcza mu swoje wypowiedzenie. "Świat Seriali" przytacza rozmowę dziewczyny z Chodakowskim seniorem.

- To jest moje wypowiedzenie. Za porozumieniem stron, jeśli pan się zgodzi... - Ale... dlaczego? Jesteś niezadowolona z pracy? - Jestem bardzo zadowolona, ale... Dłużej nie dam rady pracować z Marcinem. - To może powiedz mi, Kasiu, co on znowu zrobił? A ja już sobie z nim odpowiednio porozmawiam! - To nic nie da, bo widzi pan... Rozstaliśmy się. I to już jest nieodwołalne.

W "M jak miłość" odc. 1033 Grzegorz, choć nie jest zadowolony z odejścia Kasi, zgadza się na nie. Za to Marcin, gdy dowiaduje się o decyzji byłej dziewczyny, próbuje ją powstrzymać przed odejściem.

- Stój! Zwariowałaś?! Co ty wyprawiasz? I w dodatku przez kogo... Przez takiego gnojka jak ja?! Kurczę, ja naprawdę... Nie tak to sobie wyobrażałem! Myślałem, że wszystko się jakoś ułoży, że dam radę... No wiesz, że będę normalnym facetem, takim, jak tysiące innych. Wiernym, porządnym... Możesz mi wierzyć albo nie, ale bardzo tego chciałem. Naprawdę jesteś dla mnie kimś cholernie ważnym... - wyznaje smutno Chodakowski. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1034, 21.01.2014, TVP2. NATALIA CHCE JECHAĆ Z CHŁOPAKIEM NA WAKACJE! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1035, 27.01.2014, TVP2. BARBARA I LUCJAN WYRZEKNĄ SIĘ MAŁGOSI![/sc]

A po chwili, cicho zadaje pytanie: - Kasia... Chciałbym to wszystko odkręcić, ale... Powiedz mi, mamy jeszcze jakąś szansę? - Ty mi to powiedz. Napisałeś, że się w tej dziewczynie zakochałeś. To prawda? - pyta Kasia.

Jak myślicie, czy Kasia i Marcin jeszcze będą razem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×