"M jak miłość" odc. 1035, 28.01.2014, TVP2. Zosia rozpacza przez Małgosię!

Sprawdź, co wydarzy się w 1035. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 28 stycznia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1035, 28.01.2014, TVP2, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1035 przyszłość małżeństwa Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) zostaje przesądzona. Chodakowscy decydują się na rozwód, a kobieta postanawia zostać w Stanach Zjednoczonych z Wojtusiem. W Polsce pod opieką Tomka zostaje Zosia (Julia Wróblewska), która bardzo źle znosi rozstanie przybranych rodziców.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1035, 28.01.2014, TVP2. BARBARA I LUCJAN WYRZEKNĄ SIĘ MAŁGOSI! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1035, 28.01.2014, TVP2. MARCIN ODNAJDUJE ERYKĘ![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1035 Tomek postanawia rozmówić się z Zosią i przekonać ją, że nadal jest dla niego i dla Małgosi bardzo ważna. Ich rozmowę przytacza serwis SuperSeriale.pl.

- Zosiu, wiem, że teraz będzie ci bardzo ciężko. Ale powoli, z czasem wszystko się ułoży. Będziesz jeździć do Gosi, do Stanów, a Wojtuś z Gosią będą przyjeżdżać tutaj. W tym sensie będziemy rodziną. - Nie, nic się nie ułoży! To wszystko znaczy jedno. Gosia nie chce ani mnie ani ciebie! - Zosiu, chcę z tobą pomówić. - Ale ja nie chcę z tobą. Nie chcę z nikim rozmawiać. Zostaw mnie! - Posłuchaj Zosiu. Niezależnie od tego, co się dzieje między mną a Gosią, zawsze będziemy was kochać. Zawsze! Ciebie i Wojtusia będę zawsze kochał. Pamiętaj o tym. Zosiu, zawsze będę dla ciebie ojcem, a Gosia Matką. - Nieprawda! Gosia nigdy nie była dla mnie matką i nigdy nią nie będzie! Nie chce jej nigdy widzieć. Nienawidzę jej! Rozumiesz? - Nie płacz, proszę cię. Przecież zawszę będę przy tobie. Bardzo cię kocham.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1036, 3.02.2014, TVP2. TOMEK I PAULINA UPRAWIAJĄ SEKS! "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. NIE BĘDZIE ŚLUBU PAWŁA I MADZI! PAWEŁ WRÓCI DO ALI?![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1035 Tomek postanawia dołożyć wszelkich starań, by Zosia nie odczuła braku matki...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×