"M jak miłość" odc. 1036, 3.02.2014, TVP2. Ala daje Pawłowi drugą szansę!

Sprawdź, co wydarzy się w 1036. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany wponiedziałek 3 lutego o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1036, 3.02.2014, TVP2, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1036 Madzia (Anna Mucha) dochodzi do siebie po operacji. Kobieta czuje się coraz lepiej i ma nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Postanawia przy okazji wyjaśnić kilka spraw, które skomplikowały się, gdy trafiła do szpitala.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1036, 3.02.2014, TVP2. TOMEK I PAULINA UPRAWIAJĄ SEKS! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1036, 3.02.2013, TVP2. KINGA URODZI SYNA! CICHOPEK ZAGRA Z CÓRKĄ?! [/sc] W "M jak miłość" odc. 1036 Madzia w tajemnicy przed Pawłem (Rafał Mroczek) kontaktuje się z Alą (Olga Frycz) i prosi ją, by odwiedziła ją w szpitalu. - Zdaje się, że twój facet chciał się ze mną ożenić. To ja zmusiłam go do ślubu. Paweł nie miał serca, żeby mi odmówić. Zrobił to tylko dlatego, bo myślał, że umrę - przytacza słowa Madzi serwis SuperSeriale.pl. Bohaterka stwierdza jednocześnie z uśmiechem: - Uprzedzam cię lojalnie. Niedługo stąd wyjdę i wrócę na rynek. Jeśli dożyję czterdziestki, Pawełek jest tylko mój. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. NIE BĘDZIE ŚLUBU PAWŁA I MADZI! PAWEŁ WRÓCI DO ALI?! "M JAK MIŁOŚĆ" LUTY 2014, NOWE ODCINKI. AGNIESZKA ZGINIE W STRZELANINIE?![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1036 podniesiona na duchu Ala postanawia dać Pawłowi drugą szansę. Nie chce się jednak spieszyć i ma nadzieję, że Zduński rozumie jej obawy, przede wszystkim te związane z Basią.

- Ze względu na Basię muszę trochę zwolnić. Nie mogę jej fundować kolejnych rozczarowań - wyjaśnia. Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, Paweł odzyskuje nadzieję na to, że będą z Alą szczęśliwi i stworzą małej Basi kochający dom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×