"M jak miłość" odc. 1036, 3.02.2014, TVP2. Kinga urodzi SYNA! Cichopek zagra z córką?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1036. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany wponiedziałek 3 lutego o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1036, 3.02.2014, TVP2, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1036 Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) na dobrze przezwyciężyli małżeński kryzys i z niecierpliwością wyczekują pojawienia się na świecie drugiego dziecka. Ciąża Kingi przebiega bez komplikacji i Zduńscy cieszą się, że Lenka (Marysia Głowacka) będzie miała rodzeństwo.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1036, 28.01.2014, TVP2. TOMEK I PAULINA UPRAWIAJĄ SEKS! "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. NIE BĘDZIE ŚLUBU PAWŁA I MADZI! PAWEŁ WRÓCI DO ALI?! [/sc] W "M jak miłość" odc. 1036 początkowo Kinga i Piotrek nie chcą znać płci dziecka. W końcu jednak decydują się na badanie, które ujawnia, że Zduńscy zostaną rodzicami chłopca! Dziecko przyjdzie na świat w kwietniowych odcinkach serialu.

Jak wiadomo, wątek ciąży Kingi został wprowadzony do serialu ze względu na to, że Kasia Cichopek spodziwała się dziecka. Niewykluczone, że to właśnie mała Helenka, która przyszła na świat 16 grudnia, "zagra" synka Zduńskich!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" LUTY 2014, NOWE ODCINKI. AGNIESZKA ZGINIE W STRZELANINIE?! "M JAK MIŁOŚĆ" - PODSUMOWANIE ROKU 2013! NAJCIEKAWSZE WĄTKI "M JAK MIŁOŚĆ" 2013! [ZDJĘCIA][/sc]

- Kinga w serialu zostanie mamą pod koniec kwietnia. Część zdjęć do tych odcinków mamy nakręcone. Nie wiemy jeszcze, czy Katarzyna Cichopek będzie grała w serialu ze swoim dzieckiem. Jest jeszcze za wcześnie, dopiero będziemy to ustalać. Nie wiadomo też jeszcze, kiedy wróci do pracy - powiedziała Karolina Baranowska z promocji serialu "M jak miłość" serwisowi SuperSeriale.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×