"M jak miłość" odc. 1038, 10.02.2014, TVP2. Kłótnia Janki i Eryki o Marcina!

Sprawdź, co wydarzy się w 1038. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 10 lutego o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1038, 10.02.2014, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1038 siostrzana miłość Janki (Joanna Osyda) i Eryki (Marta Juras) zostanie wystawiona na próbę, gdy dziewczyny zaczną ostro rywalizować o względy Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski)! Sytuacja staje się bardzo napięta, gdy prawda o intrygach Janki wychodzi na jaw. Marcin i Eryka dowiadują się, że siostra dziewczyny robiła wszystko, by się nie spotkali - informuje serwis SuperSeriale.pl.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1035, 28.01.2014, TVP2. MARCIN ODNAJDUJE ERYKĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1036, 3.02.2014, TVP2. TOMEK I PAULINA UPRAWIAJĄ SEKS![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1038 Janka, Eryka i Marcin spotykają się w Grabinie w domu Mostowiaków. Dochodzi do awantury!

- A ty się nie wtrącaj! - krzyczy Janka do Marcina - A ty mu nie mów, co ma robić! - odpowiada jej Eryka. - Bo co? - Proszę przestańcie - prosi Barbara. - Słucham, co masz mi do powiedzenia... - Ja ci się nie zamierzam tłumaczyć! Nie licz na to! - krzyczy Janka i wychodzi z domu.

Joanna Osyda w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawniła, że wątku Janki, Eryki i Marcina będzie się działo.

- Janka zachowuje się w niespodziwany sposób. To nie jest tak, że przestało siostrę kochać. Nadal bardzo ją kocha, ale to jest taka porażka kobieco-ludzka. Emocje biorą górę i Janka nie myśli o tym, że może stracić siostrę. Wydaje się tak butna i pewna siebie. Udaje, że to jest dla niej nieistotne. Nagle siostra staje się dla niej kimś mniej ważnym, wręcz obcym.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. NIE BĘDZIE ŚLUBU PAWŁA I MADZI! PAWEŁ WRÓCI DO ALI?! "M JAK MIŁOŚĆ" LUTY 2014, NOWE ODCINKI. AGNIESZKA ZGINIE W STRZELANINIE?![/sc]

Z kolei Marta Juras, odtwórczyni roli Eryki, zdradziła:

- Eryka jest w stanie to zrozumieć. Jej zrozumienie całej tej sytuacji jest łatwiejsze, ponieważ jej się udało. Ona nie knuła żadnej intrygi za plecami Janki, a to ona wygrała Marcina i to jej daje jakąś siłę. Może się skupić na próbie odbudowy relacji z Janką. Chociaż jest to trudne, bo siostra czuje się bardzo pokrzywdzona w tej sytuacji i zdradzona. Eryka walczy o Jankę. Nie może sobie jej odpuścić!

Komentarze

Skomentuj
  • serialeonline (gość)

    M jak Miłość odc. 1038 w HD: http://playerhd.pl/uaua/7563/M-jak-Milosc-1038-HD

    04.02.2014 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×