"M jak miłość" odc. 1040, 17.02.2014, TVP2. Ula pije i pali! Mówi Markowi, że nienawidzi Ewy!

Sprawdź, co wydarzy się w 1040. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 lutego o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1040, 17.02.2014, TVP2, godz. 20.45

W "M jak miłość" odc. 1040 Marek (Kacper Kuszewski) coraz mniej panuje nad swoimi dziećmi. Szczególnie teraz, gdy po wypadku Anna (Tamara Arciuch) musi mieć stałą opiekę i przebywa w Grabinie, pozostawiona samopas Ula (Iga Krefft) zaczyna buntować się przeciwko ojcu. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1041, 18.02.2014, TVP2. ZAMACH NA TOMKA, AGNIESZKA RANNA! "m JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1042, 24.02.2014, TVP2. MARCIN ZAMIESZKA Z ERYKĄ?![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1040 Ula idzie z koleżankami na wagary. Zaprasza je do pustego mieszkania, gdzie piją alkohol i palą papierosy. Na ich nieszczęście przyłapuje je Ewa (Dominika Kluźniak). Za radę Anny Kolęda postanawia powiadomić Marka o ekscesach jego córki.

W "M jak miłość" odc. 1040 wściekły Mostowiak jedzie do córki do Warszawy i urządza jej awanturę. Serwis SuperSeriale.pl przytacza ostrą wymianę zdań między niezadowolonym ojcem i zbuntowaną córką.

- Zawiodłem się na tobie. Wykorzystałaś sytuację, to, że ciocia jest chora i od razu wagary, wino… Powiedz mi, dobrze się bawiłaś?!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1042, 24.02.2014, TVP2. MARCIN ODNAJDUJE BRATA! [ZDJĘCIA] "M JAK MIŁOŚĆ" - NATALIA W CIĄŻY Z NAUCZYCIELEM! MAREK ZOSTANIE DZIADKIEM![/sc]

- Nie, źle się bawiłam. Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć, to nie bawiłam się dobrze. Zaraz jak tu weszły zaczęłam żałować, że dałam się w to wszystko wrobić. Czułam się jak debilka i przepraszam cię, bo wiem, że to było głupie! Ale jednej rzeczy w tej sytuacji nie żałuję - minki twojej ukochanej Ewuni kiedy tu weszła. Była bezcenna. Żałuj, że tego nie widziałeś! - bezczelnie odgryza się nastolatka.

- Ula, licz się ze słowami - ostrzega córkę Marek.

- Nienawidzę jej, rozumiesz! Od samego początku szpiegowała,tylko po to, żeby ci donieść na mnie, żeby coś na mnie znaleźć! - w tej sytuacji ojciec nie ma wyboru i każe córce spakować swoje rzeczy i natychmiast jechać z nim do Grabiny.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×