"M jak miłość" odc. 1043, 25.02.2014, TVP2. Eryka i Marcin rozstaną się?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1043. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 25 lutego o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1043, 25.02.2014, TVP2, godz. 20.45

W "M jak miłość" odc. 1043 Eryka (Marta Juras) wychodzi ze szpitala po badaniach kontrolnych. Dziewczyna jest zawiedziona, że Marcin (Mikołaj Roznerski) nie odwiedzał jej w szpitalu. Podczas spotkania wyrzuca mu, że nie ma gdzie się podziać. Wtedy Chodakowski proponuje jej, by razem zamieszkali. Ich rozmowę przytacza serwis SuperSeriale.pl. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1043, 25.02.2014, TVP2. SYN ZDUŃSKICH BĘDZIE MIAŁ NA IMIĘ MIKOŁAJ?! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1046, 10.03.2014, TVP2. ROCZNICA ŚLUBU MOSTOWIAKÓW! NATALIA UJAWNIA, ŻE JEST W CIĄŻY![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1043 Eryka i Marcin rozmawiają.

- Mieszkanie będziesz miała za friko. Tak się składa, że zwolnił mi się pokój - zaczyna Marcin. - Po Kasi... Spotkałyśmy się u ciebie ostatnio... - Byłem z Kasią, ale nam nie wyszło. Ale to teraz to jesteś tylko ty. - Co za szczęście - odpowiada z kpiną w głosie Eryka. - Przekonałam się, że jesteś niedojrzały, nieodpowiedzialny i w ogóle nie można na ciebie liczyć. A ja już kiedyś byłam z takim facetem i dziękuję bardzo - stwierdza Eryka. - Jesteś wściekła, bo byłem z Kaśką?! Przecież się wtedy nawet nie znaliśmy! - Potrzebowałam cię, dzwoniłam, prosiłem o spotkanie, ale ty mnie zlekceważyłeś. Byłam w szpitalu. Nie chciałam cię oglądać, bo byłam zła. Już ci mówiłam, że byłam kiedyś z takim facetem i nie stać mnie na kolejne rozczarowania. Przykro mi... - mówi Kasia i odchodzi.

Jak myślicie, czy to oznacza ostateczne rozstanie?!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×