"M jak miłość" odc. 1052, 31.03.2014, TVP2. Były mąż Ali chce walczyć o Basię!

Sprawdź, co wydarzy się w 1052. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 marca o godzinie 20:45 w Dwójce!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1052 pojawi się Jurek (Michał Czernecki), były mąż Ali (Olga Frycz) i biologiczny ojciec Basi (Gabrysia Raczyńska). Nieoczekiwany powrót mężczyzny, który, jak się okaże, przybywał w Hiszpanii, zmąci spokój w związku Ali i Pawła (Rafał Mroczek). Tym bardziej, że zdeterminowany ojciec będzie usilnie szukał kontaktu z córeczką! - informuje "Świat Seriali".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1050, 24.03.2014, TVP2. MAŁGOSIA JEST W CIĄŻY! "M JAK MIŁOŚĆ" - NATALIA W CIĄŻY Z NAUCZYCIELEM! MAREK ZOSTANIE DZIADKIEM![/sc]

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie poznają historię małżeństwa Ali i Jurka. Wyjdzie na jaw, że tych dwoje połączyła szkolna miłość, której owocem była licealna ciąża. Szybki ślub i wczesne rodzicielstwo przerosły Jerzego, który uciekł do Niemiec i ślad po nim zaginął. Alicja nie mogła liczyć ani na pomoc, ani na alimenty. Teraz mężczyzna zdecydował, że chce być obecny w życiu Basi i zapowiada ostrą walkę o możliwość sprawowanie opieki nad córeczką - zdradza "Świat Seriali".

Jak myślicie, czy związek Ali i Pawła przetrwa?! Czy Zduński będzie wspierał ukochaną w walce z byłym mężem?!

Komentarze

Skomentuj
  • kamil8145@...

    Na tej stronce >>> (http://u.42.pl/2S9w) za darmo zobaczysz najnowsze Filmy i Seriale Online w jakości HD!

    07.03.2014 18:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×