"M jak miłość" odc. 1059, 28.04.2014. Kasia spędzi noc u Marcina?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1059. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 28 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1059, 28.04.2014, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1059 Marcin (Mikołaj Roznerski), który zrozumiał, że kocha Kasię (Agnieszka Sieniewicz), stara się zrobić wszystko, co w jego mocy, by przekonać dziewczynę do powrotu. Ta jednak z dystanesm podchodzi do tego, co mówi Chodakowski. Ostatecznie para postanawia spotkać się w "Bistro za Rogiem". [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1060, 29.04.2014. LUCJAN STAŁYM BYWALCEM... SEX SHOPU?! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1060, 29.04.2014. ROMANTYCZNY WEEKEND EWY I MARKA I DRUGIE OŚWIADCZYNY![/sc]

W "M jak miłość" odc. 1059 tuż przed drzwiami lokalu Kasia potyka się tak nieszczęśliwie, że... skręca sobie kostkę! Na szczęście obecny w bistro Olek (Marcel Popiel) od razu podrywa się z miejsca, by pomóc dziewczynie i wnosi ją na rękach do lokalu. Jako ortopeda niezwłocznie zabiera się do sprawdzania, czy Kasi nic poważnego się nie stało. Obecny w "Bistro za rogiem" Marcin z zazdrością patrzy na to, co robi jego brat. W końcu porywa Kasię w ramiona i decyduje się zanieść ją do swojego mieszkania - zdradza serwis SuperSeriale.pl.

- Nie ma mowy, nigdzie nie pojedziesz! Połóż się wygodnie, ściągnij te ciuchy, a ja zaraz poszukam bandaża… Olek mówił, żeby usztywnić staw! Posłuchaj, zrobimy tak: przekimasz się dziś u mnie… w sypialni, ja będę spał na sofie - zapewnia Marcin.

W "M jak miłość" odc. 1059 Kasia początkowo opiera się propozycji Marcina.

*- Nie mogę, bo to się dla ciebie i dla mnie źle skończy…

  • Jasne, na pewno zakradnę się w nocy do sypialni i rzucę się na ciebie! Myślisz, że to mnie kręci, ta twoja zwichnięta noga? Za kogo ty mnie masz, za jakiegoś świra?*

W końcu Kasia ulega i pozwala Marcinowi zaopiekować się sobą. - Na gwiazdkę kupię ci solidne trapery na grubej podeszwie. I masz je nosić, słyszysz? Niby toto dorosłe, a zachowuje się jak dziecko… Małe takie, smarkate… W ogóle nie potrafi o siebie zadbać! - Marcin pokazuje, że troszczy się o ukochaną. Postanawia przygotować jej coś do jedzenia, najpierw jednak musi pójść do sklepu. By Kasia nie czekała głodna, pozwala jej poczęstować się otrzymanymi od Klaudii (Anna Jarosik-Trawińska) czekoladkami. Na jego nieszczęście, w środku Kasia znajduje karteczkę z napisem: "Nie mam odwagi ci o tym powiedzieć, ale bardzo mi się podobasz. Umów się ze mną, proszę... Klaudia".

Jak myślicie, czy Kasia i Marcin jeszcze kiedyś będą razem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×