"M jak miłość" odc. 1060, 29.04.2014. Lucjan stałym bywalcem... sex shopu!

Sprawdź, co wydarzy się w 1060. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 29 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1060, 29.04.2014, TVP2, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1060 mimo niezadowolenia rodziny, Marek (Kacper Kuszewski) otworzy w Lipnicy sex shop. Jednym z pierwszych klientów sklepu będzie Lucjan (Witold Pyrkosz), któremu spodoba się nie tylko bielizna erotyczna, ale przede wszystkim... pracująca w sex shopie pani Marzenka (Olga Szomańska)!

W "M jak miłość" odc. 1060 Lucjan z Barbarą (Teresa Lipowska) odwiedzą nowy sklep syna. Senior rodu zwróci uwagę na bezpruderyjną panią Marzenkę.

- Fajna dziewczyna, aż miło na nią popatrzeć - Lucjan nie może oderwać od niej wzroku, co złości Barbarę. - Ty się nie patrzysz, tylko gapisz! - zauważy zazdrosna Mostowiakowa.

- Trochę się boję, żeby Lucjan nie miał częstszych wypadów do Lipnicy. Do apteki, do sklepu z przyborami do golenia, a przy okazji zahaczał o sklep Marka, żeby zobaczyć, co u niego słychać - tłumaczyła Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara w "Kulisach serialu M jak miłość".

Jak myślicie, co z tego wszystkiego wyniknie? :)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×