"M jak miłość" odc. 1062, 5.05.2014, TVP2. Domowy poród Kingi!

Sprawdź, co wydarzy się w 1062. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1062 na świat przyjdzie Mikołaj - syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)! Całe zdarzenie będzie przebiegało w nieco dramatycznych okolicznościach!

W "M jak miłość" odc. 1062 Kinga zacznie odczuwać pierwsze bóle porodowe, gdy będzie w domu sama. Co gorsza, okaże się, że w dzielnicy, w której mieszkają Zduńscy, pękła rura kanalizacyjna, a roboty drogowe odcinają wszelkie połączenie z pozostałą częścią miasta! - informuje "Świat seriali". Na szczęścia Kingę odwiedzi niespodziewany gość! CZYTAJ TAKŻE: JAK MARCJANNA LELEK TRAFIŁA DO "M JAK MIŁOŚĆ"? CZY ANNA MUCHA ODEJDZIE Z "M JAK MIŁOŚĆ"?

W "M jak miłość" odc. 1062 w momencie, gdy Kindze odejdą wody, w drzwiach mieszkania Zduńskich pojawi się Maria (Małgorzata Pieńkowska), która wróciła z Norwegii i pierwsze kroki postanowiła skierować do syna.

- Co my teraz zrobimy? - zapyta przerażona Kinga. - Będziemy rodzić! - odpowie Marysia, która ostatecznie odbierze poród synowej! Na świat przyjdzie śliczny, zdrowy chłopczyk - Mikołaj (Kacper Kowalski)! Ze szczęścia Piotrek postanowi obdarować żonę nowym samochodem - zdradza "Świat Seriali".

Kasia Cichopek, odtwórczyni roli Kingi w grudniu urodziła córeczkę Helenkę. Młoda mama właśnie wróciła do pracy, co było możliwe dzięki wsparciu ze strony rodziny. - To, że mogłam już wrócić do pracy, zawdzięczam obu babciom, które chętnie zajmują się dziećmi pod moją nieobecność. Moja mama jeździ ze mną na plan. Mała Helenka jest więc cały czas przy mnie - powiedziała w rozmowie ze "Światem Seriali" aktorka.

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Obejrzyj następny odcinek za darmo już dziś!

    Jest dostępny na: http://www.e-seriale24.pl/

    01.05.2014 22:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×