"M jak miłość" odc. 1062, 6.05.2014. Kasia i Marcin uprawiają seks na zgodę!

Sprawdź, co wydarzy się w 1062. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 6 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

"M jak miłość" odc. 1062, 6.05.2014, godz. 20.40

W "M jak miłość" odc. 1061 Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) nadal ma wątpliwości, czy powinna znów związać się z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Widzi, jak bardzo chłopak się stara, by odzyskać jej zaufanie i udowodnić, że bardzo się zmienił. Ma jednak wątpliwości, czy Chodakowski znów nie ulegnie urokowi kolejnej dziewczyny i nie złamie jej serca.

W "M jak miłość" odc. 1061 Kasia odkrywa, że Marcin odwiedza chore dzieci w szpitalu. Z ukrycia przysłuchuje się bajce, którą chłopak opowiada małym pacjentom. Historia królewny, która nie kocha zakochanego w niej królewicza, sprawia, że jej serce zaczyna szybciej bić. Kasia już nie ma siły walczyć z miłością do Marcina.

W "M jak miłość" odc. 1062 dziewczyna postanawia zakomunikować Chodakowskiemu, że chce mu dać jeszcze jedną szansę. Kasia spotyka się z Marcinem i wyznaje mu, że jest gotowa znów z nim być. W odpowiedzi na te słowa uradowany chłopak bierze ukochaną w ramiona i zaczyna całować.

W "M jak miłość" odc. 1062 Kasia i Marcin uprawiają seks na zgodę, a namiętne chwile rozpoczynają nowy rozdział ich związku.

Jak myślicie, czy tym razem Kasia i Marcin będą szczęśliwi?

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Obejrzyj następny odcinek za darmo już dziś!

    Jest dostępny na: http://www.e-seriale24.pl/

    01.05.2014 22:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×