"M jak miłość" odc. 1068, 27.05.2014. Ojciec Ewy będzie miał romans z matką Andrzeja!

Sprawdź, co wydarzy się w 1068. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 27 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W "M jak miłość" odc. 1068 ojciec Ewy - Jerzy Kolęda (Artur Barciś) postanowi poszukać miłości. Samotny mężczyzna zamieści w lokalnej prasie ogłoszenie matrymonialne. Jednak zanim doczeka się odpowiedzi na swój anons, na jego drodze staje Wanda (Maria Rybarczyk), matka Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), wobec której nie będzie mógł przejść obojętnie! [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1068, 27.05.2014. PAWEŁ OŚWIADCZY SIĘ ALICJI! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1071, 9.06.2014, TVP2. ANDRZEJ ZDRADZI MARTĘ Z SONIĄ! [/sc] W "M jak miłość" odc. 1068 matka Andrzeja przyjedzie w odwiedziny do domu Marty (Dominika Ostałowska) w Grabinie. Podczas wizyty w lokalnym sklepie pozna Jerzego Kolędę - ojca Ewy. Kolejny raz natknie się na niego w lesie, gdy podczas przechadzki zabłądzi, a on wybawi ją z tarapatów. Do kolejnego spotkania dojdzie w domu Barbary i Lucjana (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz).

W "M jak miłość" odc. 1068 Wanda i Jerzy stwierdzą, że wiele ich łączy i zaczną ze sobą randkować! Jak myślicie, będzie nowy romans w Grabinie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×