"M jak miłość" odcine 1549. Mafia wyda na Janka wyrok śmierci! Morawski cudem przeżyje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1549. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia dowie się, że Janek i jego informator znaleźli się na celowniku mafii! Czy Morawski zostanie zamordowany? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1549. we wtorek, 8.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomas Kollarik) musiał wyjechać na delegację do Warszawy. Soni (Barbara Wypych) powiedział, że będzie tam pracował w archiwum, ale to nie jest prawda... Policjant znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jacek powie Lilce, że jest jej biologicznym ojcem! Co na to Krystyna?Zobacz więcej

W 1549. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia będzie bardzo martwić się o ukochanego, który podczas ostatniej wizyty w domu zachowywał się bardzo dziwnie. Zacznie wypytywać o niego Rafała (Jakub Kucner), podejrzewając, że wie on coś więcej o jego misji. Okaże się, że Janek musi ochraniać świadka koronnego, jego dawnego informatora!

Misja Morawskiego będzie bardzo niebezpieczna, ponieważ mafia wydała wyrok śmierci zarówno na świadka, jak i na ochraniającego go policjanta. Wkrótce potem Stadnicki dowie się, że centrala straciła łączność z Jankiem. W kryjówce nad morzem dojdzie do strzelaniny! Informator zostanie zamordowany, a Morawski będzie musiał uciekać.

Mordercy jednak nie odpuszczą i dopadną go w lesie! Janek zostanie postrzelony! Na całe szczęście cudem uda mu się przeżyć, a przerażona Sonia będzie czuwać przy jego łóżku...

OGLĄDAJ "M jak miłość" ONLINE w TVP VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×