"M jak miłość" odcinek 1089. Konfrontacja Artura z Piotrkiem i Pawłem

Po tym jak romans Artura i Teresy wyszedł na jaw przyszedł czas na konfrontację bliźniaków z Rogowskim. Czy Piotrek i Paweł wybaczą ojczymowi jego zdradę?

Multimedia

Artur przez długi czas ukrywał swój romans z Teresą. Marysia jednak odkryła zdradę męża i uknuła intrygę, która pozwoliła jej złapać kochanków na gorącym uczynku.

Maria wyprowadziła się z mieszkania mimo że Artur nalegał, iż to on się wyniesie.

W 1089. odcinku "M jak miłość" Rogowski pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się. W trakcie przeprowadzki wpada na Piotrka i Pawła, którym od razu mówi, że rozstał się z Marysią i chce rozwodu. Bliźniacy nie kryją swojego oburzenia i dopytują, czy mężczyzna ma romans. W tej chwili pojawi się Teresa.

  • Ty draniu, ja teraz wszystko kojarzę, widziałem cię wtedy z nią w bistro - wścieka się Paweł.

  • Przepraszam, ale nie będę z wami na ten temat rozmawiał, bo to są sprawy pomiędzy mną a waszą mamą. Mogę tylko powiedzieć, że Marysia to jest wspaniała kobieta - ucina rozmowę Artur.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ". NATALKA WYJEDZIE NA WAKACJE Z ŻONATYM MĘŻCZYZNĄ "M JAK MIŁOŚĆ". MAGDA BĘDZIE MIAŁA ROMANS Z WERNEREM?

Paweł chce się rzucić na Artura, ale w ostatniej chwili powstrzymuje go Piotrek.

  • Wasza mama będzie potrzebowała teraz wsparcia, zajmijcie się, zaopiekujcie i powiedzcie, że się już wyprowadziłem. Mieszkanie jest wolne - powie na odchodnym Artur.

Piotrek i Paweł nie przebierają w słowach.

- Sukinsyn. Zobacz, nowa pani, walizki i po sprawie.

  • Pieprzony tatuś.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×