"M jak miłość" odcinek 1092. Kasia jest w ciąży!

Pierwsze podejrzenia Kasi o ciąży okazały się fałszywym alarmem. Jednak dziewczyna robi kolejny test i okazuje się, że będzie mamą! Jak na wieść o dziecku zareaguje Marcin?

Multimedia

Poranne mdłości sprawiły, że Kasia zrobiła test ciążowy. Wynik był negatywny. Dziewczyna wyraźnie odetchnęła z ulgą, jednak Marcin był trochę zawiedziony.

W 1092. odcinku "M jak Miłość" Kasia robi kolejny test, w którym wynik jest...pozytywny! Postanawia poinformować Marcina o dziecku w nietypowy sposób. Test z pozytywnym wynikiem pakuje w eleganckie pudełeczko i wręcza chłopakowi tuż przed swoim wyjazdem do Grabiny. Kasia zaznacza, że Marcin może otworzyć prezent dopiero po jej wyjeździe.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1094. KASIA I MARCIN WYBRALI CHRZESTNYCH DLA SWOJEGO DZIECKA! "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1096. KASIA WCIĄŻ KŁÓCI SIĘ Z MARCINEM. STRACI DZIECKO?

Kiedy Marcin otwiera pakunek z niedowierzaniem pędzi do apteki, aby upewnić się, że zostanie ojcem. Mężczyzna na początku jest przerażony wizją ojcostwa, jednak po chwili zaczyna się cieszyć i rozpiera go duma.

Czy Kasia i Marcin wezmą ślub przed narodzinami dziecka?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×