"M jak miłość", odcinek 1096. Andrzej zauroczony Joanną. Marta znów jest zazdrosna!

Marta znów ma powody do zazdrości. Jej mąż nie kryje, że opiekunka Wojtusia zrobiła na nim ogromne wrażenie.

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1096. W PONIEDZIAŁEK, 24.11.2014 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Wokół Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) wciąż kręcą się piękne kobiety. To sprawia, że Marta (Dominika Ostałowska) nie może spać spokojnie. Tym razem przystojny adwokat jest zauroczony Joanną (Barbara Kurdej-Szatan).

Andrzej pomaga Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) w sprawie o opiekę nad synem. W dniu rozprawy Joanna, która miała zeznawać na korzyść Chodakowskiego, zmieniła zdanie i pogrążyła Tomka. Okazało się jednak, że wszystko było zaplanowane, a gra opiekunki Wojtusia wywarła na Andrzeju ogromne wrażenie.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ", ODCINEK 1096. ŁUKASZ PRZYJEŻDŻA DO POLSKI, BO MA DOŚĆ NADOPIEKUŃCZEJ MATKI "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1096. KASIA WCIĄŻ KŁÓCI SIĘ Z MARCINEM. STRACI DZIECKO?

  • Blondynka, niebieskie oczy, chodząca niewinność, a wyprowadziła nas wszystkich w pole. Na szczęście drania, który ją szantażował też. Świetna dziewczyna - Budzyński zachwala Joannę podczas rozmowy z Martą. - I nie bójmy się tego słowa, bardzo atrakcyjna - zaznacza jego żona. Gdy Andrzej mówi, że nie zauważył, Marta odpowiada: - Zauważyłeś, zauważyłeś.

Marta może być zazdrosna zwłaszcza, że piękne kobiety raczej nie omijają Andrzeja szerokim łukiem. Czy faktycznie ma powody, aby nie ufać mężowi?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×