"M jak miłość", odcinek 1096. Kasia wciąż kłóci się z Marcinem. Straci dziecko?

Kasia i Marcin są w burzliwym związku. Nie zmieniło się to nawet mimo faktu, że dziewczyna zaszła w ciążę. Czy ciągłe kłótnie doprowadzą do poronienia?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1096. W PONIEDZIAŁEK, 24.11.2014 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Wydawało się już, że wszystko będzie dobrze, a w związku Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i Marcina (Mikołaj Roznerski) nie ma już miejsca na kłótnie i nieporozumienia. Problem w tym, że Kasia marzy o ślubie z Marcinem, a chłopak nie chce się żenić.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1092. KASIA JEST W CIĄŻY! "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1094. KASIA I MARCIN WYBRALI CHRZESTNYCH DLA SWOJEGO DZIECKA!

W 1096. odcinku "M jak miłość" dochodzi do kolejnej sprzeczki. Chodakowski ma dość "humorów" swojej dziewczyny i wykorzystuje pierwszą lepszą okazję do tego, aby wymknąć się z domu. Zaczyna spotykać się z Janką (Joanna Osyda), którą zabiera na galę boksu.

W tym czasie, Kasia zaczyna czuć silne bóle brzucha. Dziewczyna wpada w panikę i dzwoni do Marcina, ale telefon nie odpowiada. Z pomocą przychodzi jej Olek (Maurycy Popiel), który zawozi ją do szpitala. Co będzie z dzieckiem Kasi i Marcina?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×