"M jak miłość" odcinek 1102. Rozstanie Agnieszki i Tomka

W 1102. odcinku "M jak miłość" Agnieszka definitywnie rozstaje się z Tomkiem. Jak na to zareaguje Chodakowski? Czy będzie jeszcze walczył o ukochaną?

Multimedia

Kryzys w związku Agnieszki i Tomka pogłębia się. Kobieta już wspominała o rozstaniu z Chodakowskim. W 1102 odcinku "M jak miłość" Agnieszka postanawia zakończyć związek z Tomkiem.

  • Bardzo cię kocham, ale nie mam już siły, żeby dłużej o nas walczyć - wyznaje Olszewska.

Tomek będzie próbował przekonać Agnieszkę, że już nic im nie stanie na przeszkodzie. Ta jednak jest nieugięta.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1090. AGNIESZKA I TOMEK ROZSTANĄ SIĘ? "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1094. KASIA I MARCIN WYBRALI CHRZESTNYCH DLA SWOJEGO DZIECKA!

  • Tyle razy się rozstawaliśmy i potem do siebie wracaliśmy, ale za każdym razem coś się zmieniało... I teraz nic już nie jest takie, jakie było kiedyś. Nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie... Coś się skończyło, wypaliło... I boję się, że już nigdy nie uda nam się tego posklejać - zakończy rozmowę Olszewska.

Agnieszka wyzna również, że już rozumie, dlaczego Gosia kiedyś miała żal do Tomka o bliskie kontakty z Olszewską. Teraz role się odwróciły i Aga czuje, że jest na drugim miejscu w życiu Chodakowskiego, a pierwsze zajmuje właśnie Gosia.

Czy to już definitywny koniec tego związku? Czy Tomek będzie walczył o Agnieszkę?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1102. JANEK ARESZTOWANY! SYLWIA ZNISZCZY MU ŻYCIE? "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1102. JOASI GROZI ŚMIERTELNE NIEBEZPIECZEŃSTWO?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×