"M jak miłość" odcinek 1133. Darek wraca do Polski. Wychowa dziecko z Natalką?

Darek - ojciec dziecka Natalki, wyjechał do Niemiec z matką. Teraz wraca i znowu pojawia się w życiu dziewczyny. Będzie chciał jej pomóc?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1133. WE WTOREK, 7.04.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Ciężarna Natalka (Marcjanna Lelek) została sama po tym, jak ojciec jej dziecka Darek (Marcel Sabat) przestraszony koniecznością wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny, wyjechał z matką (Grażyna Strachota) do Niemiec. Dziewczyna pogodziła się już odejściem Darka i próbuje użołyć sobie życie bez niego.

W 1133. odcinku ''M jak miłość'' Ula (Iga Krefft) dowiaduje się, że Darek wrócił do Polski. Spotyka się z nim i s tara się przemówić mu do rozsądku. Chce przekonać chłopaka, że powinien zaopiekować się Natalią i ich dzieckiem.

Do Grabiny przyjeżdża natomiast matka Darka, Katarzyna Maj. Kobieta proponuje Natalce pieniądze w zamian za to, że dziewczyna raz na zawsze zapomni o Darku. Chce uchronić swojego syna przed ciąganiem po sądach. Jaka będzie decyzja Natalki?

CZYTAJ TAKŻE: PIERWSZE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ" OD 19 MARCA W TVP SERIALE! RAFAŁ MROCZEK ODEJDZIE Z "M JAK MIŁOŚĆ"? CO BĘDZIE Z PAWŁEM?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×