"M jak miłość" odcinek 1135. Teresa chce zniszczyć Artura!

W 1135. odcinku "M jak miłość" do akcji wraca Teresa, która chce zniszczyć karierę Artura. Czy w ten sposób uda się jej odzyskać kochanka?

Multimedia

Artur (Robert Moskwa) rozstał się z Teresą (Dominika Łakomska) w nieprzyjemnych okolicznościach. Okazało się, że kobieta była obsesyjnie zazdrosna o swojego kochanka i nie mogła nawet zaakceptować obecności córki Rogowskiego. Porzucona Teresa wyjechała z Warszawy, a Artur postanowił walczyć o Marysię (Małgorzata Pieńkowska).

Okazuje się, że Teresa wcale nie odpuściła. W 1135. odcinku "M jak miłość" kobieta postanawia zniszczyć Rogowskiego jako lekarza i składa anonimowe donosy na niego do Okręgowej Izby Lekarskiej. Obsesyjnie zakochana Teresa ma nadzieję, że w takiej sytuacji Artur zwróci się do niej o pomoc prawniczą.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1135. ANDRZEJ CHORY NA BIAŁACZKĘ! UMRZE? "M JAK MIŁOŚĆ". TERESA WYJEŻDŻA Z WARSZAWY. TO KONIEC ROMANSU TERESY I ARTURA?

Plan kobiety działa. Rogowski kontaktuje się z nią i prosi o radę. Teresa sugeruje, że za donosami stoi Marysia, którą Artur w końcu zdradził.

Czy Rogowski pozna prawdę? Czy Teresie uda się odzyskać Artura?

"M jak miłość" odcinek 1135. - TVP2, wtorek, 14.04.2015, godz. 20:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×